Sık Sorulan Sorular

Aşağıda ürünlerimiz hakkında en sık sorulan soruları lütfen bulun:

HAVA YASTIĞI NEDİR?

Şişirilen ve uygulaması yapılan hava yastığı, taşıma sırasında yük hareketini kısıtlayarak ürün hasar riskini azaltır. Buna ek olarak, hava yastıkları yükü yeniden konumlandırır ve bir yükün kaymasını ve hareket etmesini önler.
Hava yastıkları, basınçlı havayı tutan iç yüzeyi plastik torba dış yüzeyi ise, kraft kağıdından veya dokuma polipropilen malzemeden yapılmaktadır. Buna ek olarak, bazı hava yastıkları sadece bir katman malzemesinden oluşur - örneğin vinil veya polietilen.

Hava yastıkları için diğer sanayi terimleri: Tek Kullanımlık Şişirilebilir Dunnage (D.I.D), Tekrar Kullanılabilir Dunnage Hava Yastığı, Tek Kullanımlık Dunnage çantası, Şişirilebilir Dunnage Çantası veya Dunnage Torbaları.

Hava Yastığı Nasıl Uygulanır?

Boşluğa, genellikle kargo arasında bir hava yastığı yerleştirilir. Hava yastığını sıkıştırılmış hava ile şişirmek için bir şişirici kullanılır. Hava yastığı doldurulduğunda, ürünü konteynırın / römorkun yan duvarlarına iter ve yükü yerine kilitler. Çoğu hava yastığı doldurulması yalnızca birkaç saniye alır, bu da hava yastığı ürünlerini transit ürünlerden korumak için verimli ve uygun maliyetli bir yol yapar.

Hava Yastığı Siparişi Nasıl Verilir?

Hava yastığının doğru boyutunu ve türünü bulmak için ürün ağırlığı, boyutu, ürün türü, taşıma modu ve yükleme pratiği gibi çeşitli faktörleri inceleyen bir süreç gereklidir. Bir yük tespiti uzmanı, yük türünüz için doğru ürün önerilerini yapmanıza yardımcı olabilir. İletişim bilgilerinizi doldurarak, uzmanlarımızdan biri sizi benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri yönlendirir.

Hava Yastıkları Geri Dönüşüme Uygunmudur?

Hava yastıklarımızı üretmek için kullanılan tüm malzemeler, vana mekanizması çıkarıldıktan sonra geri dönüşümlüdür.

Geri dönüşüm ile ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın. Bölgenizde bir geri dönüşümcüyü size önerebiliriz.

Neden Hava Yastığı Kullanmalıyız?

Şişirilen ve uygulaması yapılan hava yastığı, taşıma sırasında yük hareketini kısıtlayarak ürün hasar riskini azaltır. Buna ek olarak, hava yastıkları yükü yeniden konumlandırır ve bir yükün kaymasını ve hareket etmesini önler.

Başlıca avantajlar şunlardır:

Kereste kullanmakla karşılaştırıldığında yükünüzü emniyet altına almanın emek maliyetini azaltır.
Yük güvenliği için en kanıtlanmış yöntemdir.
Sevkiyat sırasında hasar görmemiş ürünler sunarak müşteri memnuniyetini arttırır.

Yükleme başvurusu için hangi hava yastığının doğru olduğunu nasıl belirleyebilirim?

Hava yastığının doğru boyutu ve türü, ürün ağırlığı, boşluk boyutu ve nakliye modu gibi çeşitli faktörler tarafından belirlenir. Hava yastığının sizin için doğru olan ne tür ve boyutta olduğunu belirleyebilecek bir yük sabitleme uzmanıyla konuşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hava yastığını şişirmek için ne gibi ekipmanlara ihtiyacım var?

Hava yastığının vanasına uygun ağızlı şişirme tabancası, bir hava kompresörü ve hava hattı.

Hava yastığını tekrar kullanabilir miyim?

Yastıklar, kullanılan hava yastığının türüne bağlı olarak ortalama 4 kez tekrar kullanılabilir. Yeniden kullanılabilirlik, hava yastığının yanı sıra uygulamaya bağlıdır. Bir hava yastığını tekrar kullanmaya başlamadan önce daima herhangi bir aşınma veya yıpranma bulunmadığından emin olun. Demiryoluyla sevkiyat için, AAR (Amerikan Demiryolları Birliği) yeniden kullanılabilirliği yasaklar.

Diğer yükleme emniyet ürünleriniz varmı ?

Nakliyelerde endüstriyel hasar önleyici ürünlerimiz için, lütfen http://www.rockltd.com adresini ziyaret edin, (Lashing Ürünleri, Kompozit Çemberler, Pet Çemberler, Nem Alıcılar vb)

Valfler sızabilir mi?

Tüm vanalar, sızıntıya karşı% 100 hava test edilmiştir.

Hava yastıkları nasıl paketlenir?

Mamuller, açıkça etiketlenmiş, sarılmış ve sevkıyat için ısıl işleme tabi tutulmuş ahşap paletler üzerinde shrink sarılmış sağlam karton paletler ile paketlenir.

Yastıklardan hava sızabilir mi?

Nihai mamuller için test şartları parti miktarının% 10'u (hava testi) ve lot başına 1 birimdir (imha testi). Böylece, hava kaçağı olmayacağından emin olabilirsiniz.

Yastıklar bir tür koruma gerektirir mi?

Ürünün bütünlüğünü korumak için, kaba kenarlarından (ahşap sandıklar, paletler ya da keskin parçalar) korumak için oluklu mukavva ya da bazı tip pürüzsüz yüzeyleri hava yastıklarının her iki yanına yerleştirmeniz çok önemlidir.

Hangi basınç derecelerini kullanmalıyız?

Yalnızca Kara Yolu (Yanal Boşluk): Seviye 0
Kara Yol / Intermodal (Yanal Boşluk): Seviye 1
Tren / Intermodal (Yanal Boşluk): 2. Seviye
Tren / Intermodal (Uzunlamasına Boşluk): 3. Seviye
Tren / Okyanus (Uzunlamasına Boşluk): Seviye 4

Eşdeğer Kraft Yastıklar nelerdir?

Kraft 1-Kat = PPW Seviye 0
Kraft 2-Kat = PPW Seviye 1
Kraft 4-Kat = PPW Seviye 2
Kraft 6-Kat = PPW Seviye 3
Kraft 8-Kat = PPW Seviye 4

Yük hasarının en yaygın nedenleri nelerdir?

Nakliye hasarının en yaygın nedenleri, yükün ileriye/geriye doğru düşmesi ve çift ve üç katlı transit geçiş sıçramaları ile ilgilidir.

Yastıkların hangi boyutta kullanılacağını nasıl belirleyebilirim?

Kargo arasındaki boşluğu ölç
Zeminden yükün tepesine olan mesafeyi ölçün
Paletlerin uzunluğunu veya tuttuğunuz her şeyi ölçün.

Neden Rock LTD Hava Yastığı ?

Rock LTD., sattığımız Hava Yastıklarının doğrudan üreticisidir. Profesyonel ekibimiz, değişikliklerin üstünde duran ve müşterilerimiz için en iyi seçenekleri sunmak için ayarlamalar yapan 17 yılı aşkın bir üretim tecrübesine sahiptir.

Amerikan Demiryolları Birliği (A.A.R.) ve Federal Motor Taşıyıcı Güvenliği İdaresi (FMCSA) düzenlemelerindeki güncellemeleri takip ediyoruz. Rock LTD. ürünleri nakliye sırasında değerli ürünlerinizi koruyarak, müşterilerinizin hasar görmemiş ürünler almalarını sağlayarak müşteri memnuniyeti ile endüstrinizde rekabet güvence sağlamaktadır.

Rock LTD. Hava Yastıkları fiyatı nedir?

Fiyatlandırma, Ana sayfada "Teklif İstemek" isimli çevrimiçi bir adres göndererek, "Bize Ulaşın" formunu doldurarak veya Rock LTD. i arayarak fiyat talebi yapabilirsiniz.

En rekabetçi fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin.